Dobrovolníci

"Kdo nedělá nic pro druhé, nedělá nic pro sebe", řekl Johann Wolfgang von Goethe. Bez dobrovolné práce a pomoci by Spolek Aktivních Dětí nemohl fungovat. Kdo se v SADu dětem věnuje a organizuje pro ně kulturní akce?

Mária Papcunová

Majka v začátcích činnosti SADu spolu s Dagmar Kovaříkovou organizovala integrační aktivity. Posléze začala vést cvičení pro kojence i batolata a jejich rodiče. Pracuje jako učitelka speciální základní školy Ibsenka na odloučeném pracovišti v LILA domově. S úsměvem a dobrou náladou zdolává nejen vysokohorské štíty, ale i kilometry na kole. Věnuje se fotografování, píše poezii, ráda čte, vaří a vymýšlí překvapení pro svoji rodinu a přátelé. V SADu již několik let vede "CVIČENÍČKO".

KONTAKT: Maria.Papcunova@seznam.cz

Marta Rosendorfová

Marta Rosendorfová spolupracuje s Občanským sdružením Otnický SAD od roku 2006. Nejprve chodila s dcerou do klubu maminek, kde společně s ostatními zpívaly dětské písničky, říkaly dětská říkadla, malovaly a kreslily. Později, když se jí narodil syn, společně s podobně naladěnými maminkami založily Klub Sluníčko. V rámci tohoto klubu cvičily s miminky, zpívaly jim písničky a učily je první říkanky. V současné době se věnuje přípravě burzy dětského oblečení.

KONTAKT: marta.ros@seznam.cz


 

 

Dobrovolníci - fotogalerie

Kdo se v SADu dětem věnuje a organizuje pro ně volnočasové akce?

  • Dana Sekaninová
  • Dagmar Kovaříková
  • Lenka Sloupová
  • Mária Papcunová - Cvičeníčko
  • Marta Rosendorfová

Otnický SAD

Občanské sdružení Otnický SAD
Spolek aktivních dětí

Dědina 46, Otnice 68354
e-mail: otnicky.sad@seznam.cz

Dále najdete

Facebook