Otnický SAD

Otnický SAD znáte jako pořadatele nejrůznějších akcí v Otnicích. Kromě toho ale provozujeme Centrum volného času, SADovou klubovnu, která se nachází v prostorech bývalé knihovny, ve druhém patře nad Českou poštou. Můžete si tu hrát i vzdělávat se

Centrum volného času vzniklo jako klubovna pro všechny, kteří jsou aktivní a neradi se nudí. Děti sem chodí na nejrůznější kroužky, dílničky a hravá odpoledne, maminky se tu schází na cvičení s miminky i batolaty, povykládají si u kávy a občas si také "pohrají" na tvořivých dílnách pro dospělé. Na děti čeká v Centru nespočet hraček, deskových her, stolní fotbálek, mohou si tu kreslit nebo vyrábět. V létě slouží klubovna jako "základna" pro SADové prázdniny.

Centrum je pro děti a mládež zdarma, vyjma spoluúčasti na úhradě pojistného, jež činí 50 Kč za osobu na rok. Týká se těch, kteří jej navštěvují pravidelně v některém z kroužků. Pojištění máme sjednané u pojišťovny Kooperativa, jedná se o kolektivní úrazovou pojistku, která se vztahuje jak na návštěvy Centra, tak i na všechny akce, které pořádáme mimo něj.

Jak to všechno začalo

Jak vypadaly prostory klubovny před tím, než jsme jim dali nový kabát?

Otnický SAD

Občanské sdružení Otnický SAD
Spolek aktivních dětí

Dědina 46, Otnice 68354
e-mail: otnicky.sad@seznam.cz

Dále najdete

Facebook